Před 2 dny se objevila zpráva o tom, jak se dělá lidem špatně z
pohybující se tapety na ploše iphonu, že až 40 procent populace má
nějakou poruchu, která toto způsobuje.
Byly sáhodlouhé diskuse o tom, že Apple musí zabudovat vypínač, který
to deaktivuje.
Zajímavé na tom je, že nikdo v článcích nezmínil, že tento vypínač je
v iOS7 ale zabudovaný už nyní. Nevím tedy, jak to bylo ve verzi
iOS7.0.0, ale v iOS7.0.2, která je aktuálně dostupná ke stažení, to
existuje.
Stačí jít do Nastavení – Obecné – Zpřístupnění – Omezit pohyb (zapnout)
Pozadí plochy se přestane hýbat a systém si odpustí i některé další animace.
pátek 4. října 2013
iOS7 - jak zrušit animace a ušetřit si zdraví
Vystavil
bb99
v
11:04
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
0 komentářů:
Okomentovat